Başlangıç > Uncategorized > BattleField-3

BattleField-3

Battlefield 3’ün tek oyunculu kısmı 2014 yılında geçecek. Oyun çok oyunculu modun yanı sıra senaryo modunun kooperatif oynanış modunuda içerecek. Kooperatif oynanış modu senaryodan bağımsız olacak ve 2 kişiye destek verecek. Bu modda özel haritalar ve görevler bulunacak.Kooperatif oynanış modunda toplam 10 tane harita bulunacak. Jetler ve yere yatma özelliği (prone), Battlefield 3 ile geri gelecek.Battlefield 3’ün Limited Editionpaketi Microsoft Windows ve konsollar için çıkacak. Oyunun PC versiyonundaki çok oyunculu modu 64 oyuncuya kadar destek verirken konsolversiyonu ise en fazla 24 oyuncuya kadar destek verebilecek.Bunun nedeni konsolların yeterli network performansına, cpu/gpu gücüne ve hafızasına sahip olmamasından kaynaklanıyor. Ayrıca Digital Illusions CE‘den gelen açıklamaya göre oyunda bolca küfür bulunacak. Bu da oyunun ESRB‘de Molarak sınıflanmasına neden olacaktır.

Battlefield 3 için, önceki oyundan 2 kat daha büyük bir ekip çalışıyor. Ayrıca Battlefield 3’de önceki oyuna nazaran her şey yıkılabilecek. Digital Illusions CE‘nin yapımcılarından Patrick Bach’dan gelen açıklamaya göre oyun dedicated server desteği de içerecek. Digital Illusions CE‘ın genel müdürü Karl Magnus Troddeson oyunun tek kişilik modunun 6-10 saat arası süreceğini açıkladı. Oyunun çok oyunculu kısmında üç tane mod bulunacak. Bunlar:ConquestRush ve Team Death Match. Oyunun Team Deathmatch modu 24 kişiye kadar destekleyecek ve bu modda araçlar yer almayacak.[Battlefield’in resmi blog sitesi BFBlog’dan yapılan açıklamaya göre oyunda sonradan açılabilecek silah sayısı Battlefield 2‘ye göre 10 kat arttırıldı.Oyunun PC versiyonunu oynamak için Origin‘e üye olmak zorunlu hale getirildi.

Oyun Autolog benzeri bir sistem olan Battlelog ile birlikte gelecek. Bu sistem ile birlikte arkadaş listesini düzenleme, sesli sohbet yapma, takım oluşturma ve diğer arkadaşlarımızın gelişimini izleyebileceğiz. Battlelog sistemi tamamen ücretsiz olarak sunulacak

Battlefield 3’ün açık betası, Eylül ayına doğru yapılacak. Betaya ilk katılacak oyuncular ise Medal of Honor‘un Limited Edition paketini satın alanlar olacak.

HARİTALAR

ParisTahran ve New York oyunun geçeceği mekanlar arasındadır. Metropol ve şehir alanları oyunda çoğunluklu olacak. Ayrıca Digital Illusions CE‘den gelen açıklamaya göre Süleymaniye ve Irak Kürdistanı‘da oyuna eklenen bölgeler arasında. Kesin olmamakla birlikte SaraybosnaWake Adası ve Umman‘da oyuna eklenen bölgeler arasında.

Reklamlar
  1. Ekim 2, 2011, 5:30 pm

    Ya hastayım bu oyuna,konu için çok sağol

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: