Başlangıç > Uncategorized > Empires & Allies’da Arkadaşlarımla neler yapabilirim?

Empires & Allies’da Arkadaşlarımla neler yapabilirim?

Empires & Allies’da kendi başınıza iyi bir gelişme kaydedebilirsiniz, ama gerçekten büyümeniz için Arkadaşlarınızın yardımı gerekir. Arkadaşlarınız, Empires & Allies’da İmparatorluğunuzu büyütmenize ve genişletmenize çeşitli şekillerde yardımcı olabilir. Hediye göndermek, kaynak alıp satabileceğiniz Pazarlar yapmak, ününüzü arttırmak ve bir İmparatorluğu yönetirken yapılması gereken bazı işler için karşılıklı yardımlaşmak bunlar arasında yer alır.

Arkadaşlarınızla birbirinize ücretsiz Hediyeler gönderebilirsiniz. Size Hediye göndermelerini isteyebilir, Arkadaşlar merdivenindeki profil resimlerindeki Hediye Gönder‘e tıklayarak onlara Hediye gönderebilirsiniz. Hediyeler‘e tıklayarak da Hediye gönderebilirsiniz.

Arkadaşlar merdivenindeki kişilerden Metal isteyebilirsiniz. Bu yöntem, imparatorluğunuzda üretemediğiniz Cevherlere sahip olmanın birçok yönteminden biridir.

Arkadaşlarınızın İmparatorluklarına gidebilir ve bazı işlerinde onlara yardım edebilirsiniz. Bunu yapmak için Ziyaret Et düğmesine tıklayın. Bir arkadaşınızı ziyaret ettiğinizde küçük bir enerji hediyesi alırsınız ve Arkadaşınızın adasında onun adına çalışmak için kullanabileceğiniz beş enerjiniz olur.

Ağaçları kesmek, kira ve kaynak toplamak bu çalışmalar arasında yer alır. Arkadaşlarınızın İmparatorluklarında gerçekleştirdiğiniz çalışmalar size ödül olarak DP ve kaynak sağlar. Arkadaşlarınız da size aynı şekilde yardım edebilir. Ne kadar çok arkadaşınız olursa, o kadar çok yardım alırsınız.

Arkadaşlarınızla birlikte oynamanın en büyük ödüllerinden biri, ün sistemidir. Elde edebileceğiniz iki tür ün vardır. Bunlardan ilki, ödül olarak kırmızı kalp veren Hürmettir.

Hürmet, mahsulleri toplamak, binalarının hızlandırılmasına yardım etmek veya başka bir şekilde yardım etmek suretiyle arkadaşlarınızın İmparatorluklarına yardım ederek kazanılır. İkinci ün türü, ödül olarak kara kalp veren Kötü Ündür.

Kötü Ün, arkadaşlarınızın imparatorluklarını işgal ederek kazanılır. Hürmet ve Kötü Ün düzeyiniz arttıkça, Harekatlarda kullanabileceğiniz ücretsiz Takviyeler kazanırsınız.

Son olarak, Komşular merdivenindeki tüm Arkadaşlarınızı işgal edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı işgal etmek, birim kaybetme riskini beraberinde getirir, fakat başarılı işgaller büyük ödüller verir ve Kötü Ününüzü arttırır. Bunu yapmak için İşgal Et düğmesine tıklayın. Etkin bir Dokunulmazlığa sahip veya 6. Düzeyin altında olan arkadaşlarınızı işgal edemezsiniz.

Arkadaşlarınızı Arkadaş merdiveninize eklemek için Arkadaşlarını Davet Et‘e tıklayın ve eklemek istediğiniz Arkadaşlarınızı seçin

Reklamlar
Kategoriler:Uncategorized Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: