Başlangıç > Uncategorized > Kehanet Online Anahtar Sistemi

Kehanet Online Anahtar Sistemi

null

KEHANET ONLİNE ANAHTAR SİSTEMİ HAKKINDA HERŞEY BURADA ! KONUYU İNCELEMEK İÇİN DEVAM YAZISINA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

 

Koruma Anahtarı Elde Etme

Koruma Anahtarı, Melek Gaia’nın cesur savaşçılara sunduğu özel bir lütuftur. Alfred’in görevlerinden kazanılan Kutsal Anahtar Kalıntılarını toplayarak elde edilebilir. Topladığınız her 5 kutsal anahtar parçası bir adet Koruma Anahtarını oluşturur.

8′i Element, 10′u da Yetenek Anahtarı olmak üzere toplamda 18 adet Koruma Anahtarı bulunmaktadır. Bu anahtarlar tek başına bir işe yaramaz. Element ile Yetenek Anahtarları birleştirilerek kutsal anahtarların özelliklerini ortaya çıkarabilirsiniz.
Koruma Anahtarını Etkinleştirme

Koruma Anahtarını etkinleştirebilmek için önce Seviye 5 olmanız, ardından Melek Gaia’dan aldığınız kutsal anahtar görevini yapmanız gerekmektedir.

Aşağıdaki bölmeden veya kısayol olarak K tuşuna basarak bu özelliğe ulaşabilirsiniz.
Kutsal Anahtarı Ayrıştırma

Küçük Melek- Gaia’nın yardımıyla bir kutsal anahtarı, element ve yetenek anahtarlarına ayrıştırabilirsiniz. Bunun sonucunda yine Gaia’ya biraz K altını vermeniz gerekir.
Kutsal Anahtarın Tamiri

Kutsal anahtar birleşiminin başarısız olma olasılığı vardır. Bu durumda, Küçük Melek-Gaia, kutsal anahtarınızın işlevlerini geri almanızda yardımcı olacaktır.
Koruma Anahtarının Seviyesini Yükseltme

Koruma anahtarınızın seviyesini yükseltmek çok kolaydır. İlk olarak, oyuncuların bir “boş TP anahtarı” almaları gerekir. Daha sonra, çantanızı açıp, karakterin var olan TP değerini anahtara ekleyebilirsiniz. Karakterinizin yeterli TP değerine sahip olduğundan emin olun.

Bir TP anahtarı alın ve tecrübe değerinizi ekleyin, koruma anahtarının arayüzünü açın, koruma anahtarı birleştirme arayüzüne girmek için en sağ köşedeki “birleştir” tuşuna basın. Seviyesini arttırmak istediğiniz kutsal anahtarı seçin, çantanızdan TP anahtarını çıkarın ve onu boş olan birleştirme bölümüne koyun, tecrübe değerinizi birleştirmek ve kademeli olarak anahtarınızın seviyesini arttırmak için “birleştir” tuşuna basın

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: